Огірки, що переросли, нізащо не викину. Заготовляю з користю – дуже рятує взимку всю родину

Огірки, які переросли – скарб у руках того, хто знає, що смачного з них можна приготувати! Заготуйте їх із користю на зиму.

Огірки очистіть від шкірки – у плодів, які переросли, вона занадто жорстка і гірка. Розріжте навпіл і ложкою приберіть серцевину з насінням. Вони також не йдуть у цю заготівлю.

Потім наріжте їх кубиком, як ви звикли різати собі на салат. Пересипте грубою сіллю – на 2 кг огірків нарізаних додайте 1 ст. л. солі. Залиште на 1 годину, щоб огірки дали сік.

Огірки, що переросли, нізащо не викину. Заготовляю з користю - дуже рятує взимку всю родину

Сік злити, долити трохи води, довести до кипіння. Тим часом у чисті, стерилізовані банки покладіть по гілочці кропу, 1 зубчику часнику, огірки. Залийте розчин у банки, залиште на 2 хвилини.

Злийте розчин назад у каструлю. Додати ще 0,5 ст. л. солі, 1 ст. л. цукру, трохи гірчиці горошком, чорного перцю горошком та пару гвоздичок.

Доведіть до кипіння, перелийте у банки з огірками. У кожну банку додайте по половині столової ложки оцту. Щільно закрийте банки кришками і переверніть. Укутайте і залиште до повного охолодження. Потім зберігайте в підвалі.

У такому вигляді взимку огірочки можна використовувати у свіжі салати, вінегрет, солянку, розсольник! Це справжня паличка-виручалочка для сім’ї в холодну пору.