Огірки роздаватимете всім сусідам. Настоянка для огірків – для бурхливого зростання та великого врожаю

Підживіть огірки настоянкою із сосни і тоді навіть кволі рослини підуть у бурхливий зріст! Обов’язково зробіть цю безкоштовну та ефективну настойку для своїх огірків.

Молода сосна (гілки та голки) містять безліч корисних мікроелементів, біологічно активних речовин, які відновлюють навіть хворобливі рослини. Вони сприятливо впливають на огірки, а також перешкоджають утворенню грибків (часта проблема огірків).

Огірки роздаватимете всім сусідам. Настоянка для огірків - для бурхливого зростання та великого врожаю

Наберіть повну літрову банку молодих гілок та голок сосни. Залийте літром води, доведіть до кипіння, залиште на середньому вогні 10 хвилин, вимкніть.

Залиште настоюватись на добу. Процідіть. Це матковий розчин, який може зберігатися у темному місці, у банці із закритою кришкою до 2 місяців. Згодом на поверхні утворюється синьо-зелена цвіль, але вона зовсім не небезпечна для рослин, а навпаки навіть корисна.

Щоб підживити рослину огірка, у літрі теплої води розведіть 4 ст. л. маткового розчину сосни. З пульверизатора оббризкайте листя огірків з обох боків. Добре підживити молоді рослини огірка під корінь такою ж підгодівлею – однієї склянки на одну рослину буде більш ніж достатньо. Проводьте таке підживлення раз на 2 тижні і дуже скоро побачите позитивний результат!