Огірки на зиму «Тітка Галя» – особливий аромат і смак

Огірки на зиму «Тітка Галя» завжди виходять вдалими, так як банки відмінно «стоять» всю зиму, і кришки на них ніколи не здуваються. За смаком огірки виходять оригінальними, смачними і хрусткими.

Для їх приготування варто придбати овочі не дуже великі за розміром, щоб вони з легкістю поміщалися в банку. Якщо є можливість, то краще купити домашні овочі, так як вони не тільки за смаком краще, але ще і не містять шкідливих компонентів.

Складові:

• Огірки – 1 кг.
  • Корінь хрону – 10 г.
  • Кріп – 1 пучок.
  • Часник – 1 зубчик на банку.
  • Лавровий лист – 1 шт. на банку.
  • Перець горошком – 3-5 шт. на банку.
  • Цукор – 2 ст. л.
  • Сіль – 1 ст. л.
  • Оцет 9% – 1 ст. л. на банку.
  • Вода – 1 л.

Як приготувати огірки на зиму:

1. Помийте скляну банку губкою з содою. Дуже ретельно її промийте чистою водою. Тепер відправте банку в мікрохвильову піч на 1 хвилину, потужність встановіть максимальну. Викладіть на дно підготовленої банки кріп, лавровий лист, часник, перець горошком, очищений корінь хрону.

2. Тепер вимийте дуже ретельно огірки, щільно викладіть їх в банку.

3. Залийте їх кип’ятком, накрийте банку кришкою і залиште її на 15 хвилин.

4. Приготуйте маринад, для цього влийте воду в ківш. Додайте сіль і цукор. Доведіть маринад до кипіння.

5. Влийте оцет 9%, перемішайте.

6. З огірків злийте кип’яток і залийте їх підготовленим маринадом.

7. Стерилізуйте банку з огірками 5-7 хвилин. Після цього закрутіть її металевою кришкою.