Огірки «Бомба» з тертим часником – смачна заготівля на зиму

Огірки «Бомба» з тертим часником виходять дуже смачними та оригінальними. Саме тому, вони і мають таку назву. Готувати ж закуску досить просто, інгредієнти цілком доступні і звичайні, швидше за все вони є на кухні в кожної господині. Зберігати готові огірки можна в банці в холодильнику, а можна їх простерилізувати хвилин 9 і закоркувати на зиму в банки.

Для приготування краще використовувати молоді огірки. Їх розмір повинен бути такий, щоб вони вміщувалися в банку. Якщо вона об’ємом 0,5 л, тоді овочі повинні бути не більше 10 см в довжину. Якщо банку об’ємом 1 л, тоді огірки можна використовувати більші за розмірами.

Складові:

• Огірки – 650-700 г.
  • Часник свіжий – 1 зубчик.
  • Сіль – 0,5 ст. л.
  • Цукор – 0,5 ст. л.
  • Перець мелений – ¼ ч. л.
  • Олія соняшникова (краще використовувати олію без запаху) – 50 мл.
  • Оцет 9% (можна використовувати оцтову кислоту, тільки її слід розвести водою в потрібних пропорціях) – 50 мл.

Як приготувати:

1. Свіжі огірки дуже ретельно вимийте, залийте їх водою і залиште в холодній воді на 1 годину. Дана процедура потрібна для того, щоб готові огірочки були хрусткими.

2. Після цього наріжте огірки на 4 частини вздовж.

3. У миску або каструлю складіть нарізані огірки.

4. Додайте до них подрібнений часник.

5. У глибокій мисці з’єднайте сіль, цукор, мелений чорний перець, оцет, олію. Все добре перемішайте.

6. Залийте підготовленим маринадом огірки. Добре все перемішайте.

7. Розкладіть огірки в підготовлені чисті скляні банки.

8. Якщо будете їсти огірки відразу ж, тоді просто їх поставте на 6-8 годин в холодильник. Якщо ж хочете на зиму закатати їх, тоді встановіть банку в каструлю (на її дно викладіть ганчірочку). Стерилізують огірки протягом 7-9 хвилин, а потім закатайте банки кришками. Смачного!

Rating
( No ratings yet )