Обсмажте гречку і пшоно, найпростіший спосіб приготувати ситну вечерю

Поєднання найпростіших продуктів може дати приголомшливий результат. Напрочуд смачну вечерю можна приготувати, якщо змішати 1 склянку гречки і 1 склянку пшона. Приготувати таку вечерю простіше простого буквально за 30 хвилин.

Для гарячої страви знадобиться:

• пшоно – 1 склянка;
  • гречка – 1 склянка;
  • олія для обсмажування крупи – 3 ст.л;
  • олія для обсмажування цибулі та м’яса – 40 мл;
  • цибуля середня – 1 шт;
  • морква – 2 шт;
  • м’ясо – за смаком;
  • сіль – 1,5 ч.л;
  • вода – 1 літр;
  • зелень петрушки.

На розігрітій олії протягом 10 хвилин обсмажте суміш пшона та гречаної крупи.

На іншій сковороді обсмажте цибулю, дрібно нарізане м’ясо та моркву. М’ясо для цього рецепту підійде будь-яке, на ваш смак. Додайте до м’яса та овочів обсмажену крупу та перемішайте.

Залийте вміст сковороди кип’яченою водою і готуйте під кришкою до повного випаровування рідини.

Обсмажте гречку і пшоно, найпростіший спосіб приготувати ситну вечерю

Доповненням до страви стануть смачні коржики, для приготування яких у 300 мл води розчиніть 1 ч. л солі та 1 ч. л цукру. Додайте550 гр борошна і замісіть м’яке тісто, яке не прилипає до рук. Розділіть тісто на 4 частини. Кожну частину розкачайте у пласт діаметром приблизно 35 см. Змастіть корж розтопленим вершковим маслом. Складіть тісто до центру кожен край, потім ще навпіл.

Обсмажте гречку і пшоно, найпростіший спосіб приготувати ситну вечерю

Після цього складіть кожну заготівлю ще втричі.

Залиште заготовки на 10-15 хвилин, а потім розкачайте до квадрата зі сторонами приблизно 12 см.

Обсмажте гречку і пшоно, найпростіший спосіб приготувати ситну вечерю

Обсмажуйте кожен коржик на розігрітій олії по 1 хвилині з кожного боку. Подавайте страву з гречаною крупою та пшоном до столу разом із гарячими коржами.

Обсмажте гречку і пшоно, найпростіший спосіб приготувати ситну вечерю

Ця ситна вечеря припаде до смаку всій родині.