Обмотайте яблука тістом і покладіть у киплячу олію, рідні будуть здивовані

Щоб потішити рідних та близьких смачними та незвичайними яблучними пиріжками, не потрібно витрачати багато часу на приготування страви. Замістіть просте дріжджове тісто, наріжте яблука кружечками та обмотайте їх смугами тіста. Виглядають такі пиріжки дуже незвично, а їх смак оцінить кожен, кому пощастить їх спробувати.

Для приготування пиріжків знадобиться:

• молоко – 200 мл;
  • яйце – 1 шт;
  • цукор -2 ст.л;
  • майонез – 2 ст.л;
  • дріжджі швидкодіючі – 1 ч.л;
  • борошно – 450-500 гр;
  • яблука – 3 шт;
  • цукор та кориця для обсипання.

Для приготування тіста в тепле молоко додайте яйце, цукор, майонез та дріжджі та ретельно перемішайте інгредієнти. Додайте 450-500 г борошна і замісіть пружне тісто, яке не прилипає до рук. Накрийте тісто плівкою та залиште в теплому місці на 1 годину. За цей час тісто збільшиться у розмірах у кілька разів.

Велике яблуко наріжте кільцями шириною приблизно 0,5 см. У центрі кожного кільця зробіть отвір.

Обмотайте яблука тістом і покладіть у киплячу олію, рідні будуть здивовані

Викладіть тісто на стіл, присипаний борошном і трохи розтягніть руками. Наріжте пласт тіста на смуги.

Обмотайте яблука тістом і покладіть у киплячу олію, рідні будуть здивовані

Кожну смугу додатково розтягніть руками. Оберніть смугами тіста кожне яблуко.

Обмотайте яблука тістом і покладіть у киплячу олію, рідні будуть здивовані

Залиште заготовки на столі на 20 хвилин. Обсмажуйте на середньому вогні з двох боків до золотистої скориночки.

Обмотайте яблука тістом і покладіть у киплячу олію, рідні будуть здивовані

Готові пиріжки обваляйте у суміші цукру та кориці та подавайте до столу.