Ніжний печінковий торт з гречкою!

Печінковий торт з гречкою - рецепт приготування

Так, черговий печінковий торт. Але не звичайний торт, а з секретом.

Вірніше, з родзинкою в додаванні гречаної крупи. Я не маю на увазі начинку – гречка йде в печінкові млинці. Це робить коржі такими ніжними, смачними, ароматними … Мій чоловік, великий любитель печінкових тортів, коли його вперше спробував, був в повному захваті і сказав, що смачніше печінкового торта ще не їв! З тих пір готую тільки такий – і спеціально для нього!

Продукти:

• печінка – 0,5 кг.,
  • яйця – 5 шт.,
  • гречка сира – 6 ст. ложки,
  • морква – 2 шт.,
  • цибуля – 2 шт.,
  • молоко – 150 г.,
  • майонез,
  • соняшникова олія.

Приготування:

Відваріть два яйця круто. Засмажте морквину і цибулю на невеликій (!) кількості олії.

Гречку потрібно подрібнити в блендері – добре, якщо у вас ніж стоїть низько. Має вийти борошно.

Зріжте з печінки плівку. Подрібніть її в блендері, додавши до неї 3 сирих яйця. А якщо немає блендера – задійте м’ясорубку!

Додайте до печінки молоко, гречане борошно. Посоліть, влийте 2-3 столові ложки олії.

Дайте печінковій суміші настоятися з півгодини в спокійному місці.

Тим часом можна приготувати начинку. Берете білки відварених яєць (якщо яєць дуже багато, то і з жовтками), домашній майонез або сметану (краще пожирніше). Плюс підсмажені моркву і цибулю.

Змішайте все. Можна додати зелень.

Випікайте млинці на гарячій, але сухій сковороді.

Змастіть остиглі млинці сметаною, перекладіть начинкою моркви, цибулі і яйцями. Верхній шар торта теж змастіь, посипте жовтками (їх зручно натирати на тертці). І покладіть в холодильник його, просочуватися на пару годин. Смачного!