Ніжний кокосовий аромат: шоколадний торт із заварним кремом

Чоловік та діти люблять мій фірмовий торт із кремом. Чекають на будь-яке свято, а я іноді балую їх і в нічим не примітні дні, просто щоб підняти настрій. Та це й нескладно: ставлю випікатися шоколадний бісквіт, а сама варю улюблений крем із секретним інгредієнтом!

Із задоволенням поділяюся з вами рецептом домашнього шоколадного торта з кокосовим кремом. Так-так, це і є той самий секретний інгредієнт, який перетворює заварний крем на ароматну насолоду. Його їдять навіть ті, хто не любить кокосової стружки!

Нам знадобиться:

• Яйце – 4 шт.
  • Ванільний цукор – 20 г
  • Цукор – 10 ст. л.
  • Соняшникова олія – 5 ст. л.
  • Вода – 5 ст. л.
  • Пшеничне борошно – 5 ст. л.
  • Какао-порошок – 2 ст. л.
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Молоко – 1 л
  • Кукурудзяний крохмаль – 80 г
  • Кокосова стружка – 150 г
  • Вершкове масло – 150 г
  • Чорний шоколад – 150 г

Покроковий рецепт приготування:

Збивайте яйця впродовж 2 хвилин. Додайте 10 г ванільного цукру та 5 ст. л. звичайного цукру, продовжуючи збивати.

Додайте олію та воду, добре перемішайте інгредієнти.

Просійте борошно, какао та розпушувач, замісіть тісто.

Змастіть форму для випікання невеликою кількістю олії та присипте борошном. Вилийте тісто у форму та випікайте 40 хвилин у духовці, розігрітій до 180 °С.

700 мл молока змішайте в сотейнику з ванільним і звичайним цукром, які залишилися. Поставте інгредієнти на вогонь та доведіть до кипіння.

У 200 мл молока вмішайте крохмаль. Додайте суміш у молоко, що закипіло, постійно помішуючи, і доведіть до загустіння.

Додайте до гарячого крему кокосову стружку, вершкове масло і перемішайте.

Помірно покрийте приготований бісквіт гарячим кремом і залиште до повного остигання.

Щоб приготувати глазур, залийте шматочки шоколаду 100 мл гарячого молока. Перемішайте інгредієнти до однорідності.

Покрийте пиріг глазур’ю, посипте кокосовою стружкою та відправте в холодильник на півгодини.

Домашній шоколадний торт із кремом виходить смачнішим, ніж із кондитерської! Не хвилюйтеся, що кокосова стружка піде грудочками. Якщо всипати її у гарячий крем, цього не станеться. Добре, якщо частування зможе настоятися за ніч у холодильнику, але досвід підказує, що з’їсти його хочеться моментально!