Незвичайний метод консервації помідорів на зиму: помідори в снігу

У кожної господині є свій рецепт для консервації помідорів на зиму. Якщо ж ви хочете спробувати щось нове і незвичайне, обов’язково підготуйте на зиму помідори в снігу. Цей дуже простий і швидкий спосіб консервації дозволить отримати дуже смачні помідори на зиму.

Для приготування помідорів в снігу знадобиться:

• 2,5 кг помідорів;
  • 20 зубчиків часнику;
  • 100 мл 9% оцту;
  • 100 грам цукру;
  • 2 ст.л солі.

Доведіть до кипіння 2 літри води. Розкладіть по банкам 2,5 кг попередньо помитих помідорів.

Незвичайний метод консервації помідорів на зиму: помідори в снігу

Залийте помідори закипілою водою.

Незвичайний метод консервації помідорів на зиму: помідори в снігу

Залиште заповнені банки на 20 хвилин. У блендері подрібніть 20 зубчиків часнику.

Вилийте всю воду з банок назад в каструлю. Додайте в воду 100 мл 9% оцту, 100 г цукру і 2 столові ложки солі. Добре перемішайте вміст каструлі і знову доведіть до кипіння. У банки з помідорів розкладіть подрібнений часник і залийте їх рідиною для консервації.

Незвичайний метод консервації помідорів на зиму: помідори в снігу

Закрийте банки і потрясіть їх так, щоб часник рівномірно розподілилися серед помідорів.

Незвичайний метод консервації помідорів на зиму: помідори в снігу

А далі залишається тільки вражати всіх взимку такою незвичною консервацією.