Незвичайна і смачна заготовка зелених помідорів – ви теж будете так робити

З цим рецептом не потрібно нічого варити або кип’ятити. Це найкорисніший, в той же час дуже смачний рецепт заготовки зелених помідорів! Однак навряд чи хоча б одна баночка доживе до зими – дуже вже смачно, все буде з’їдено вже через місяць!

Інгредієнти для заготовки зелених помідорів:

• 1 кг зелених помідорів;
  • 2 головки часнику;
  • кип’ячена охолоджена вода.

На кожну банку:

• 60 мл яблучного оцту (4 ст. л.);
  • 0,5 ч. л. цукру;
  • 1 ч. л. з гіркою + 1 ч. л. без гірки солі.

Помідори нарізати за бажанням. Банки і кришки попередньо промити і висушити, кип’ятити не потрібно. У кожну банку розподілити порізаний часник і помідори.

Незвичайна і смачна заготовка зелених помідорів - ви теж будете так робити

Також в кожну банку налити оцет, насипати сіль і цукор. Кількість може відрізнятися, на ваш смак.

Незвичайна і смачна заготовка зелених помідорів - ви теж будете так робити

Залити кип’ячену охолоджену воду так, щоб вона покрила помідори. Закрити кришками, струсити, щоб інгредієнти перемішалися між собою.

Незвичайна і смачна заготовка зелених помідорів - ви теж будете так робити

Зберігати в сухому прохолодному місці без доступу сонця 25 днів. Після закінчення цього терміну можна пробувати помідори – вони повністю готові і дуже смачні! Відкриту банку зберігати в холодильнику.