Немає в світі нічого досконалішого, ніж любов бабусі до її онуків

Бабусина любов не знає кордонів і рамок. Вона створює онукам казкове і неповторне дитинство. Тому малюкам так добре з нею.

Китайці вважають бабусину любов найвищим ступенем почуття опікуна до дитини. І дійсно молоді та зайняті батьки не завжди здатні дати дитині стільки тепла і уваги, як досвідчена і мудра бабуся. Вона любить своїх онуків більше всього на світі і постійно молитися за них, щоб все було добре.

Жінка перероджується, коли стає мамою, але це не все. Другим переломним моментом є ті хвилини, коли їй на руки кладуть малюсіньке немовля, яке є наступним продовженням її – онука чи онучку. В ту секунду всю себе вона присвячує цьому новонародженому і так до кінця своїх днів.

Жінка бачить своє продовження через покоління і це прекрасне почуття. Сучасні бабусі не давлять на своїх дітей і просто дають їм поради з власного досвіду.

Бабуся – це мудра порадниця для дитини. Їй простіше довірити секрети, адже вона не буде лаяти, а тільки обійме і спробує все пояснити. Вона завжди на стороні онуків, навіть всупереч юним нерозумним вчинкам своїх дітей.

Бабусі – берегині роду. Тому дітей так тягне до цього джерела тепла і любові.

Rating
( No ratings yet )