Небанальний салат із буряка, який можна сміливо подати на свято. Гості з’їдять його першим

Чи любите ви буряки у салатах? Адже це не тільки дуже корисний продукт, але ще й дуже смачний – особливо у вдалих поєднаннях з іншими інгредієнтами!

Інгредієнти для салату:

• Буряк відварений або печений – 3-4 шт. (300-350 гр.);
  • Мандарини (без кісточки) – 3 шт. (100-150 гр.);
  • Листя салату – 50-70 гр.;
  • Петрушка або кінза (на вибір) – 20 гр.;
  • Цибуля ріпчаста – 50 гр.;
  • Горіхи грецькі – 30 гр.

Соус:

• Соняшникова олія (будь-яка) – 3 ст. л.;
  • Сіль – 0,5 ч. л.;
  • Цукор – 0,5 ч. л.;
  • Коріандр мелений – 0,5 ч. л.;
  • Перець мелений чорний – 0,3 ч. л.;
  • Сік лимона – 1-2 ст. л.

Листя будь-якого салату порвіть на великі шматочки і викладіть на тарілку. Зверху розкладіть нарізані тонкими слайсами буряки.

Небанальний салат із буряка, який можна сміливо подати на свято. Гості з'їдять його першим

Також наріжте кружальцями мандарини без кісточки, цибулю – півкільцями, петрушку (або кінзу) – дрібно наріжте. Все викладіть шарами на буряки. Нарешті, грубо порубайте волоські горіхи і також розкидайте їх по салату.

Залишиться тільки змішати все для смачної заправки, і салат можна подавати на стіл! З’єднайте спеції, олію та сік лимона в окремій тарі.

І полийте рівномірно весь салат.

Не перемішуйте салат, щоб він залишився гарним. Дуже смачний, пікантний та ідеально збалансований салат – спробуйте і ви!