Не рецепт, а золото! Рулет із салямі з начинкою на новорічний стіл

Закуски на новорічному столі відіграють особливу роль. Вони допомагають створити святкову атмосферу та урізноманітнити стіл без великих витрат сил та часу. Фаворитом гостей, без сумніву, стане рулет із салямі, сиром і сушеними журавлинами, які подарують закусці неповторний смак.

Для приготування закуски знадобиться:

• ковбаса салямі – 200 гр;
  • сир вершковий – 250 гр;
  • зелень кропу;
  • сушена журавлина – жменя.

Дрібно наріжте зелень кропу. Подрібніть сушені журавлини. Цей інгредієнт додасть закусці неповторного смаку, додавши легку кислинку і в той же час солодкості.

На силіконовий килимок покладіть плівку і зверху на плівку викладіть вершковий сир. Поступово розподіліть сир, надавши йому форму прямокутника розміром 20 см на 25 см.

Не рецепт, а золото! Рулет із салямі з начинкою на новорічний стіл

Зверху на сир викладете внахлест тонко нарізані шматочки салямі, покриваючи всю поверхню.

Не рецепт, а золото! Рулет із салямі з начинкою на новорічний стіл

Накрийте салямі другим шаром плівки і обережно переверніть заготовку разом з килимком так, щоб шар сиру виявився зверху.

Зніміть верхній шар плівки і викладете на сир подрібнені кріп та журавлину.

Не рецепт, а золото! Рулет із салямі з начинкою на новорічний стіл

Сформуйте рулет і залиште його у плівці в холодильнику мінімум на 12 годин.

Не рецепт, а золото! Рулет із салямі з начинкою на новорічний стіл

Перед подачею на стіл наріжте рулет на порційні шматочки і за бажання прикрасьте зернами граната.

Найприємніше те, що закуску можна приготувати напередодні і порізати на порційні шматочки безпосередньо перед подачею на стіл, що дозволить господині відпочити перед святом.