Найсоковитіша і ніжніша сирна запіканка за простим рецептом «Всього по 3»

Смак сирної запіканки – це смак дитинства. Пропонуємо приготувати найсмачнішу запіканку за простим рецептом «Всього по 3». Перевагою цього рецепту є те, що для нього не потрібна вага, знадобиться лише столова ложка. У запіканку можна додати ізюм або інші сухофрукти на ваш смак, але і без них страва виходить дуже смачною.

Для приготування знадобиться:

• сир домашній – 600 г;
  • яйце велике – 3 шт;
  • сіль – дрібка;
  • цукор – 3 ст. л;
  • сметана – 3 ст.л. з великою гіркою;
  • крупа манна – 3 ст.л;
  • цедра лимона, ванільний цукор – за бажанням;
  • родзинки – 3 ст.л. з гіркою (за бажанням).

Родзинки залийте кип’ятком і залиште на 5-10 хвилин. Після цього злийте воду та просушіть родзинки паперовими рушниками. Яйця розділіть на білки та жовтки. Додайте до сиру дрібку солі, цукор, ванільний цукор, сметану, манну крупу та жовтки. Перебийте інгредієнти блендером протягом 5 хвилин до отримання маси однорідної консистенції.

Найсоковитіша і ніжніша сирна запіканка за простим рецептом «Всього по 3»

Додайте в сирну масу родзинки та за бажання цедру лимона.

Найсоковитіша і ніжніша сирна запіканка за простим рецептом «Всього по 3»

Збиті до пишної піни білки акуратно введіть у сирну масу.

Викладіть масу у форму, змащену вершковим маслом, і випікайте у попередньо розігрітій до 180 духовці 30-45 хвилин. Залишіть запіканку трохи охолонути у формі і подавайте до столу, посипавши цукровою пудрою.

Найсоковитіша і ніжніша сирна запіканка за простим рецептом «Всього по 3»

Запіканка виходить дуже ніжною і в міру солодкою.