Найшвидший рецепт улюблених кексів

Найсмачніші кекси, рецепт приготування

Даний рецепт дозволить вам приготувати улюблену випічку дуже швидко. Вийдуть кекси ніжними, м’якими і вологими. А головне неймовірно смачними! Для начинки ви можете використовувати будь-яке варення або джем, а також згущене молоко, шоколадну пасту, який-небудь смачний крем.

Необхідні інгредієнти для приготування:

• три курячих яйця;
  • 150 мл молока;
  • 360 г борошна пшеничного;
  • 80 г масла вершкового;
  • 250 г цукру;
  • 10 г пекарського порошку;
  • 60 мл олії (без запаху);
  • одна щіпка солі;
  • 9 г ваніліну;
  • 200 г варення з будь-яких ягід.

Переходимо до процесу приготування улюблених кексів з ягідним варенням

Вершкове масло і молоко повинні бути кімнатної температури.

Візьміть глибокий посуд. У нього першим покладіть масло, після всипте ванілін, цукор і додайте дрібку солі. Ретельно перемішайте.

Окремо злегка збийте яйця з молоком і олією рослинного походження. Частинами додайте яєчну масу в маргаринову. Після кожного додавання мішайте.

Борошно разом з пекарським порошком за кілька раз всипте в рідку масу. Вимісіть тісто.

Борошно разом з пекарського порошку за кілька раз всипте в рідку масу. Вимісіть тісто.

Якщо у вас металеві формочки, то вкладіть в них спеціальні вкладки з паперу для кексів. Якщо силіконова, то можна обійтися без них.

Наповніть формочки тістом (десь по одній соловій ложці). На тісто викладаємо варення (по одній чайній ложці), а на нього знову тісто. Форми повинні бути наповнені на 2/3.

Включаємо духовку на 180 °, щоб розігрілася і після поміщаємо кекси на пів годинки.

Кекси витягаємо з формочок тільки після того, як вони охолонуть.

Rating
( No ratings yet )