Найкращий рецепт: пиріжки з м’ясною начинкою та сиром в духовці

Такої домашньої випічки ви точно ще не куштували. Тут вам і дріжджове тісто, томатний соус, м’ясна начинка. Та ще й із сиром! Подібних дріжджових пиріжків з начинкою не знайти в жодній пекарні. Рекомендую зберегти рецепт та спробувати. Про інші пиріжки ви більше і не згадаєте!

• Сухі дріжджі – 1 ст. л.
  • Молоко – 240 мл
  • Цукор – 1 ч. л.
  • Яйце – 1 шт.
  • Соняшникова олія – 60 мл
  • Пшеничне борошно – 400 г
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Томатний соус – 5 ст. л.
  • Орегано – за смаком
  • Оливкова олія – 3 ст. л.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Яловичий фарш – 300 г
  • Паприка – за смаком
  • Моцарелла – 150 г
  • Твердий сир – 150 г
  • Кунжут – за смаком

Залийте сухі дріжджі 220 мл теплого молока. Додайте цукор, соняшникову олію, білок і перемішайте інгредієнти.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Введіть борошно з 1 ч. л. солі та замісіть м’яке тісто. Змастіть ємність олією, викладіть туди тісто, накрийте його плівкою і залиште підніматися.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Змішайте томатний соус із 1 ст. л. оливкової олії та орегано. Нагрівайте суміш на сковороді, періодично помішуючи. Доведіть до кипіння та готуйте ще трохи.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

На іншій сковороді розігрійте 2 ст. л. оливкової олії і обсмажте нарізану кубиком цибулю до прозорості.

Додайте яловичий фарш, сіль, перець та паприку. Обсмажуйте інгредієнти до готовності м’яса.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Присипте стіл борошном і розділіть тісто, що підійшло, на 16 частин.

Кожен шматочок тіста розкачайте у пласт, змастіть томатним соусом, викладіть начинку з фаршу та суміш з натертої моцарелли та твердого сиру.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Згорніть пласти навпіл і защипніть краї. Викладіть їх на лист, застелений пергаментом, і накрийте рушником на 15 хвилин.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Змастіть заготовки сумішшю молока і жовтка, які залишилися, присипте кунжутом. Випікайте пиріжки 20-25 хвилин у розігрітій до 180 ° С духовці.

Найкращий рецепт: пиріжки з м'ясною начинкою та сиром в духовці

Готувати дріжджові пиріжки в духовці не так складно, як здається. Поки підходить тісто, я готую начинку на сковороді, паралельно замішуючи соус та розігріваючи духовку. Випічка виходить ароматною, смачною та дуже ситною. Як вам рецепт?