Набридло, що кришки від банок валяються де попало. Що я придумала для їх зберігання

У мене завжди існувала проблема зі зберіганням пластмасових або металевих кришок від різних банок. Я їх зберігаю в кухонному ящику і коли мені потрібно знайти певну кришку, то доводиться витратити чимало часу, щоб знайти в цій купі то, що мені треба. Ще один мінус такого зберігання в тому, що кришки займають собою цілий ящик, в якому можна було б зберігати інші корисні речі.

Затіявши в черговий раз прибирання, я почав думати, як найзручніше можна зберігати кришки, щоб вони займали якомога менше місця, і були розкладені за розміром, для зручності.

І я знайшов для себе вихід.

Сьогодні я розповім найзручніші методи зберігання великої кількості кришок і не дуже.

Метод зберігання невеликої кількості кришок

Приготуйте пластикову пляшку, гачок, ножиці і ніж.

Скориставшись ножем, відрізаємо верх пляшки в тому місці, де вона починає звужуватися.

За допомогою ножиць формуємо петельку біля краю пляшки. Якщо є гострі краї, обпалюємо їх вогнем, щоб в ході подальшого застосування не порізати себе.

Беремо гачок і чіпляємо його на внутрішню сторону кухонної шафки. Тепер на гачок повісимо пляшку, яку заповнюємо кришками. Для різних видів кришок, можна використовувати різні пляшки.

Метод зберігання кришок, якщо їх багато і всі вони різні

Якщо у Вас зберігатися велика кількість кришок, і плюс до цього вони ще й відрізняються за розміром, то стає проблематично знайти необхідну кришку.

Спочатку розкладемо кришки за розміром. Після цього, підбираємо під кожен розмір, пластикову пляшку. Вам знадобляться пляшки від 0,5 до 2 літрів. Пляшки обрізаємо, як зазначено вище, і розкладаємо в них кришки. А самі пляшки зберігаємо в контейнері або коробці.

Тепер Вам не буде потрібно витрачати багато часу на пошуки кришок.

Rating
( 1 assessment, average 3 from 5 )