Мої квіти виглядають гарними і здоровими. Секрет – правильний догляд за ними

Я знаю багатьох жінок, які обожнюють свої домашні рослини. Але найчастіше зустрічаюся зі скаргами і здивуванням: начебто доглядають, але квіточки чомусь виглядають не кращим чином. Знайоме? Кожній рослині потрібен персональний догляд.

Вода

Кожен організм на землі вимагає води. Кімнатні рослини не виняток. Через воду вони отримують всі необхідні мікроелементи. Але секрет в тому, що кожна рослина має власну норму води. Деякі рослини не можна поливати щодня, інші, навпаки, вимагають щоденної великої порції води. Зверніть на це увагу. Однією з причин поганого самопочуття квітів може бути неправильний режим поливу.

Цукор

Цукор – перший засіб для підживлення рослин в домашніх умовах. Фруктоза і глюкоза беруть участь в основних процесах життєдіяльності. Метод приготування розчину простий: столову ложку цукру розведіть на 500 мл води. Поливати два рази в тиждень. Є метод ще простіший. Насипаєте чайну ложку цукру в ґрунт і просто поливаєте.

Касторова олія

Кастова олія є відмінним антисептиком з живильним складом. Як людині для нормального гормонального фону потрібні жири, так і рослинам для рясного яскравого цвітіння потрібна касторова олія. Додавайте десять крапель в ґрунт один раз в тиждень.

Попіл

Тільки деревний. Він є відмінним живильним засобом, а також сприяє знезараженню землі і рослин. Приготуйте такий розчин: 150 гр попелу розведіть у відрі води. Поливаєте квіти раз на місяць. Приблизно також працює цитрус. Залийте цитрусові кірки на добу простою водою і поливаєте рослини.

Аспірин

Один раз в два-три місяці розчиняйте в літрі води одну таблетку аспірину і поливайте всі рослини. Квіти будуть стійкими до хвороб, а зелень буде дуже яскравою.

Алое Вера

Сік алое – натуральний стимулятор росту. Чайну ложку соку розчиняєте в 1,5 л води і поливаєте рослини.

Молоко

Молоко можна використовувати, якщо ви хочете прибрати все листя будь-якої давнини. Просто змішайте одну ложку молока з десятьма ложками води і полийте. Сухе листя можна змочити. Готово.

Пересадка

Всі рослини, незалежно від їх виду, обов’язково потрібно пересаджувати. Один раз в рік. Це покращує їх розвиток, зміцнює кореневу систему. Займатися пересадкою рекомендується навесні. Обов’язково в новий ґрунт, тому що старий ґрунт віддав всі свої корисні властивості, мікроелементів в ньому немає. Доглядайте за вашими рослинами, і вони будуть радувати вас цілий рік.

Rating
( No ratings yet )