Млинці з кабачків – вони виходять дуже смачними

Млинці з кабачків виходять дуже смачними. Для їх приготування слід використовувати овочі молоденькі. У тісто додається кефір, але цей продукт сміливо можна замінити сметаною, кислим домашнім молоком або йогуртом без добавок. Яйця краще використовувати домашні.

Подавати готові млинці з кабачків варто до столу відразу ж після приготування. Вони чудово поєднуються з будь-якими соусами, тому рекомендується зупинити вибір на тому, який найбільше подобається. Смажити ж їх слід обов’язково на сковороді з тефлоновим покриттям, щоб вони не прилипали, і легко можна було їх перевернути на іншу сторону.

Складові:

• Кабачки молоді – 1-2 шт.
  • Яйце куряче – 1 шт.
  • Кисле молоко або кефір – 100 мл.
  • Сіль – 1 дрібка.
  • Перець чорний мелений – 1 дрібка.
  • Сода – 1 дрібка.
  • Борошно – 2-3 ст. л.

Як приготувати млинці з кабачків:

1. Куряче яйце вбийте в більшу миску. Влийте до нього кисле молоко.

2. Додайте харчову соду. Її гасити не потрібно, вона відмінно «вступить» в реакцію з кисломолочним продуктом.

3. Кабачок вимийте. Якщо кабачок немолодий, тоді акуратно зріжте шкірку. Натріть овоч на тертці з тієї її сторони, де дрібні дірочки.

4. Додайте сіль і перець чорний мелений. Крім цих спецій сміливо можна додати в тісто нарізаний дрібно кріп, петрушку. Або ж використовувати сушені спеції.

5. Потім туди ж всипте борошно вищого гатунку.

6. Дуже добре віночком перемішайте всі інгредієнти. Маса повинна вийти такою як на млинці.

7. Тепер розігрійте олію соняшникову на сковороді (буквально 0,5 ч. ложки). Соняшникову олію можна сміливо замінити маслом вершковим. Ополоником налийте тісто. Покрутіть сковороду, поки воно повністю по ній не розбіжиться. Зменшіть вогонь до середнього.

8. Смажте млинець по 30-40 секунд з кожної сторони. Переверніть його на іншу сторону дуже обережно, щоб він не розірвався. Найзручніше цю процедуру проробляти з допомогою силіконової або дерев’яної лопатки.

9. Тепер готові млинці з кабачків складіть навпіл, а потім ще раз також. Викладіть їх на тарілку, поруч поставте майонез або який-небудь соус.

Rating
( No ratings yet )