Мій улюблений сорт огірка, який приносить мені по 7-8 кг з куща

Кілька років я шукала свій ідеальний сорт в пучкових огірках і нарешті знайшла! «Кураж» – ось назва мого улюбленого сорту. Чому мені він так подобається?

На це є декілька вагомих причин:

• Смакові якості. Плоди мають тонку ніжну шкірку, щільну м’якоть і мають прекрасний насичений аромат. І найважливіша якість – огірки ніколи не бувають з гіркотою.
  • Зручність при зборі врожаю. Оскільки плоди на стеблах ростуть пучками, то їх дуже зручно збирати.
  • Висока врожайність. Якщо ви будете доглядати за рослиною, тобто своєчасно поливати, удобрювати і проводити профілактичні заходи проти шкідників, то з одного куща можна буде збирати до 8 кілограмів смачних і соковитих огірків.
  • Швидке плодоношення. Цей сорт починає давати плоди вже на 50 день після висадки і до самої осінь. Сходить «Кураж» завжди.

Мій улюблений сорт огірка, який приносить мені по 7-8 кг з куща

Ось яке натуральне підживлення я використовую для добрива цього сорту:

1. На основі хлібопекарських дріжджів. Покращує ріст рослини і утворення міцної кореневої системи. Використовую завжди свіжі дріжджі, але підійдуть і сухі. Спочатку 100 г свіжих дріжджів розведіть в 2-2,5 літрах води теплого стану і ще всипте 100 г цукру. Залиште розчин на 24 години настоюватися. Перед застосуванням перемішайте і розбавте 200 мл настою 10 літрами води. Полийте кожен огірковий кущ під корінь.

Мій улюблений сорт огірка, який приносить мені по 7-8 кг з куща

2. Після того, як з’являється перша зав’язь, я удобрюють рослину хлібним підживленням. Наберіть відро води і опустіть в неї цілу буханку хліба. Залиште в тепленькому місці на тиждень. Перед використанням додайте 30 крапель йоду і розбавте суміш водою 1: 3. Під кожен кущ вилийте по пів літри підживлення.

3. Щоб посприяти плодоношенню і поліпшити смакові якості плодів, я застосовую лушпиння цибулі. Просто залийте його кип’ятком і залиште на 4 дні, а потім процідіть і розведіть 10 частинами води. Таке добриво ще є профілактикою проти хвороб і комах.

Rating
( No ratings yet )