“Мене врятував Святий Миколай”: дивовижна історія зцілення хлопчика з Луцька вразила Україну

Микола Сахарчук, який живе у Луцьку, у жовтні 2014 року потрапив в жахливу аварію. Вона сталася, коли хлопець з гостей намагався потрапити додому. Дитина впевнена, що на допомогу прийшов Святий Миколай.

Аварія сталася на пішохідному переході. Микола тоді йшов разом з Антоном. Хлопці побачили, що водій маршрутки зупинився перед переходом, щоб пропустити дітей. Вони почали переходити дорогу, як раптом водій почав сигналити. Хлопці подумали, що водій таким чином хоче їх прискорити. Насправді ж, водій намагався попередити хлопців, що по сусідній смузі мчиться інший автомобіль. Водій того автомобіля не бачив дітей, тому не встиг своєчасно загальмувати. Машина збила Миколу. Антон врятувався, тому що йшов позаду.

Після цієї аварії хлопця госпіталізували з важкими травмами голови та легенів.

Мати постраждалого розповідає: «Я навіть не пам’ятаю, як бігла до місця, де сталася аварія. Коли прибігла і побачила Миколу, який знаходився на узбіччі, мені захотілося кричати від побаченого. Голова сина була обдертою, а лікарі почепили йому на шию спеціальний пристрій. Дитина плакала та благала не забирати його в лікарню. Син просив, щоб я забрала його додому».

Лікарі сказали рідним хлопця, що врятувати йому життя майже неможливо. Але Микола чудом вижив після того, як до нього «прийшов» сивий бородань.

Мати каже, що якось показала Миколі іконку, яка увесь час знаходилася поряд з ним. І тоді хлопчик відповів, що дідусь, зображений на іконі, приходив до нього. «Я спитала тоді, може це просто наснилося?» – розповідає мати. Дитина відповіла, що це було насправді. Він чув голос дідуся та відчував, які теплі у нього долоні. Микола розказує, що дідусь заходив у палату, коли він був підключений до різних апаратів. Цей дідусь був повністю сивим. Борода також була сивою. А одягнутий незнайомець був у штани чорного кольору та червоний светр. Дідусь звернувся до хлопчика за ім’ям та запитав про його стан. Микола тоді був здивований, звідки він дізнався його ім’я. Хлопчик відповів цьому дідусю, що почувається добре. На що той сказав: «От бачиш. Господь настільки любить тебе, що відправив мене помолитися за тебе». Потім незнайомець поклав свою приклав свою руку на голову Миколі у місце, де здерлася шкіра. Далі він три рази вимовив: «Во ім’я Ісуса Христа, рано, зцілися».

Крім Миколи, цього дідуся у лікарні більше ніхто не бачив. А після його відвідування хлопець стрімко почав поправлятися. Такому зціленню дивувалися навіть лікарі. Наприклад, хірург, який працює в іншому медичному закладі, не міг повірити, що хлопець так швидко одужав. Він подивився на знімки легень, які були зроблені одразу після ДТП, та здивувався: «Як хлопчик зміг вижити? Тим більше за 10 днів його вже виписали. Хоча навіть дорослі люди багато місяців проводять в лікарні з такими травмами».