Мармурові драконячі яйця. Ефектний, але простий спосіб фарбування

Мармурові драконячі яйця - як пофарбувати в дома

Великодній стіл важко уявити без яєць. Століттями господині діляться одна з одною рецептами і способами фарбування. Дуже незвично і привабливо виглядають мармурові, або як їх ще називають, драконячі яйця. Особливе захоплення вони викликають у дітей. На перший погляд процес фарбування в кольоровий мармур дуже трудомісткий, але насправді – він не вимагає особливих витрат часу і зусиль.

Яйця для фарбування краще брати білі – фарба буде виглядати яскравіше. Також буде потрібно дуже дрібно нарізана цибулиння. В ідеалі – і від білих, і від червоних цибулин.

Мармурові драконячі яйця. Ефектний, але простий спосіб фарбування

Намочіть яйце у воді і обваляйте в лушпинні. Потім покладіть на шматок марлі. Він повинен бути такого розміру, щоб хвостик можливо було перев’язати ниткою. Щільно обмотайте марлею кожне яйце, а хвостик зріжте.

Мармурові драконячі яйця. Ефектний, але простий спосіб фарбування

Покладіть яйця в посуд і залийте водою. Додайте пів столової ложки солі, щоб шкаралупа не потріскалась. Майте на увазі, що посуд зі світлою емаллю може змінити колір. Вилийте в воду пляшечку діамантової зеленки. Для невеликого черпака досить буде 10 мл.

Мармурові драконячі яйця. Ефектний, але простий спосіб фарбування

Прослідкуйте, щоб вода повністю покривала яйця. Поставте їх на плиту, дочекайтеся закипання, зменшіть вогонь і варіть 8 хвилин. Гарячу воду злийте і наберіть холодної, щоб яйця вистигли. З вистиглих яєць зніміть марлю і лушпиння цибулі.

Мармурові драконячі яйця. Ефектний, але простий спосіб фарбування

Щоб зробити забарвлення яєць ще більш насиченим, протріть шкаралупу ватним диском, змоченим рослинною олією.

Rating
( No ratings yet )