Маловідомі способи побутового використання аспірину

Багато людей приймають аспірин лише для лікування. Але його можна у різних цілях використовувати у побуті.

Поради з побутового використання аспірину:

Садівництво. Аспірином можна поливати рослини, щоб подовжити тривалість їх цвітіння. Для цього потрібно у воді розчинити 1 таблетку.

Відбілювання. Необхідно наповнити таз водою, після чого розчинити 8 таблеток аспірину. Далі на одну добу в цю воду занурюється білизна. Після цього її слід випрати за допомогою пральної машини. Результатом ви будете задоволені.

Лікування укусів комах. З таблетки потрібно зробити порошок, який слід втирати в місце укусу. Завдяки цьому зменшиться запалення та зникне свербіж.

Усунення жиру на посуді. Декілька таблеток аспірину необхідно розчинити у невеликій кількості води, щоб утворилася пастоподібна суміш. Далі вона наноситься на поверхню посуду, після чого її потрібно змити проточною водою.

Догляд за волоссям. За допомогою аспірину можна відновити колір волосся. Для цього необхідно розчинити 7 таблеток у 200 мл води. Після повного розчинення аспірину цей засіб слід втерти у волосся та залишити на 15 хвилин. Далі волосся потрібно промити під проточною водою. В результаті волосся отримає блиск та об’єм.

Пом’якшення шкіри на п’ятах. Необхідно склянку наповнити наполовину водою та розчинити 1 таблетку, після чого додати лимонну кислоту (15 гр.). Далі цим засобом потрібно натерти п’яти. Потім п’яти на 15 хвилин замотуються харчовою плівкою. Завдяки цьому засобу можна позбутися загрубілої шкіри усього за 5 днів.

Догляд за жирною шкірою. В аспірині містяться кислоти, що допомагають позбутися жирного блиску та мертвих клітин на шкірі обличчя. Для догляду за шкірою слід розчинити у 50 мл води 5 таблеток аспірину. Потім у цю суміш додається мед (15 мл). Ця суміш наноситься на 10 хвилин на шкіру обличчя, після чого звивається теплою водою. При регулярному застосуванні цього засобу ви будете приємно здивовані.

Виведення плям на одязі. Для цього необхідно 2 таблетки розчинити у 200 мл води. Потім ця суміш наноситься на плями та залишається на 2 години. Плями повинні зникнути.

Бажаємо успіхів!

Rating