Малосольні помідори і огірки в пакеті – простий і смачний рецепт

Якщо в якості овочевої закуски хочеться приготувати щось оригінальне і просте, тоді поспішіть взяти даний рецепт на замітку. Малосольні помідори і огірки в пакеті виходять дуже смачними. Найцікавіше, що готувати їх дуже просто, а просолюється овочі досить швидко. Так, наприклад, їх сміливо можна подати до столу вже через 2 години після приготування.

За розміром помідори варто використовувати не великі, їх і різати буде зручніше і просолюється вони будуть значно краще. Зі спецій, крім солі і перцю, сміливо дозволяється додати ще й те, що найбільше подобається. Наприклад, це може бути сушений базилік, свіжий кріп, червоний перець, гірчиця, тмин і інші.

Складові:

• Помідори не великі за розмірами – 400 г.
  • Огірки свіжі – 300 м
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Цукор – 1 дрібка.
  • Перець горошком – кілька шт.
  • Часник – 3 зубчики.
  • Петрушка (можна використовувати і кріп) – 1 пучок.

Як приготувати малосольні помідори і огірки:

1. Вимийте попередньо дуже ретельно всі овочі. З огірків з обох сторін зріжте краї. Потім розріжте кожен з них навпіл, потім уздовж. Тепер просто наріжте огірки брусочками.

2. Помідори розрізати на 4-6 частин, якщо вони не великі за розмірами. Якщо ж помідори великі, тоді різати потрібно на більшу кількість шматочків.

3. Вимийте зелень, дрібно наріжте. З часником зробіть аналогічно або ж видавіть через часничницю.

4. У звичайний поліетиленовий пакет складіть нарізані помідори і огірки.

5. До них викладіть часник і нарізану петрушку (або кріп).

6. Додайте сіль, цукор і перець горошком. Замість перцю горошком можна сміливо використовувати мелений.

7. Тепер зав’яжіть міцно пакет, потрусіть акуратно всі овочі так, щоб спеції рівномірно по ним розподілилися.

8. Залиште пакет з овочами на 2-6 годин для маринування. Найкраще для цього підійде холодильник. Ось такі малосольні помідори з огірками в пакеті вийшли!

Малосольні помідори і огірки в пакеті - простий і смачний рецепт