Літо в банці. Фрукти як свіжі на зиму – закрутіть хоча б пару баночок

Зберегти фрукти на зиму, щоб їх смак і консистенція залишилася як у свіжих, не так складно. Закрутіть цим методом хоча б пару баночок на зиму!

Для закрутки таким методом найкраще вибирати щільні і пружні фрукти і ягоди, наприклад, нектарини, сливи, кизил. У великих фруктів видаліть кісточку, розрізавши навпіл. У літрову банку щільно укладіть фрукти.

Літо в банці. Фрукти як свіжі на зиму - закрутіть хоча б пару баночок

Кожну банку залийте кип’ятком. Прикрийте кришкою і залиште на 15 хвилин.

Літо в банці. Фрукти як свіжі на зиму - закрутіть хоча б пару баночок

Воду перелийте в каструлю і прокип’ятіть на вогні. У кожну банку додайте по 1 ст. л. цукру. І залийте кип’ятком.

Літо в банці. Фрукти як свіжі на зиму - закрутіть хоча б пару баночок

Відразу ж закрутіть банки. Переверніть, закутайте рушником і залиште, поки вони не охолонуть.

Літо в банці. Фрукти як свіжі на зиму - закрутіть хоча б пару баночок

А м’які ягоди, такі як малина і полуниця, будуть відмінно зберігатися прямо в холодильнику. Для цього просто перемішайте ягоду з цукром, перекладіть в банку і щільно закрийте гвинтовою кришкою. У холодильнику така банка спокійно простоїть 1 рік.