Лінивий заливний пиріг з лососем і броколі – смачно і корисно

Заливний пиріг з лососем і броколі - рецепт приготування

Лінивий пиріг з лососем і броколі – відмінне доповнення до чаю, яке зможе приготувати навіть кулінар без особливих навичок. Брокколі можна взяти свіжу або заморожену. Якщо заморозка була миттєва, то на смак цей факт не вплине. Перемороженний або багаторазово заморожений овоч краще не використовувати. Тісто тут готується найпростіше – для заливних пирогів.

Інгредієнти:

• Сіль – 2 щіпки.
  • Кефір – 200 мл.
  • Курячі яйця – 2 шт.
  • Свіжий лосось – 250 г.
  • Брокколі – 150 г.
  • Пшеничне борошно – 120-130 г.
  • Рослинна олія – 1 ст. л.
  • Розпушувач – ½ ч. л.

Як приготувати:

1. Велике суцвіття брокколі розберіть на невеликі суцвіття, помийте. Якщо капуста була заморожена, дайте їй злегка відтанути. Бланшируйте капусту в киплячій підсоленій воді протягом 3х хвилин, після відкиньте на друшляк.

2. У глибоку миску вбийте пару свіжих курячих яєць, всипте дрібку солі.

3. Гарненько збийте яйця з сіллю віночком.

4. Далі потрібно влити свіжий кефір. Жирність його може бути будь-яка. Але варто пам’ятати, що знежирений кефір дуже рідкий і можливо доведеться всипати більше пшеничного борошна.

5. Починайте додавати в миску невеликими порціями пшеничне борошно, просіваючи його через сито.

6. Разом з борошном додайте і розпушувач.

7. Ретельно все розмішайте – повинне вийти однорідне тісто без грудочок, по густоті як на оладки.

8. Перекладіть в миску з тістом капусту брокколі.

Лінивий заливний пиріг з лососем і броколі - смачно і корисно

9. Перекладіть в миску шматочки лосося – вони повинні бути невеликими.

Лінивий заливний пиріг з лососем і броколі - смачно і корисно

10. Столовою ложкою акуратно перемішайте всі інгредієнти в мисці. Тепер можна перекладати все в форму.

11. Форму для запікання краще застелити фольгою і змастити зсередини рослинною олією – буде простіше відокремлювати пиріг. Перекладіть тісто з брокколі і рибою в форму, розрівняйте. Накрийте фольгою або кришкою, поставте в розігріту до 180 градусів духовку на 25 хвилин. Через 15 хвилин запікання фольгу вже можна прибрати.

Лінивий заливний пиріг з лососем і броколі - смачно і корисно

12. Готовому пирогу дайте охолонути, наріжте його на скибочки і подайте до чаю. Однаково смачний він як в гарячому, так і в охолодженому вигляді. Смачного!

Rating
( No ratings yet )