Кулінарні секрети грамотної господині. Хитрощі, які стануть у нагоді абсолютно кожній жінці

Кулінарні секрети не тільки полегшують працю господині, але й роблять її приємнішою. Такі хитрощі стануть у нагоді абсолютно будь-якій жінці!

Якщо ви часто готуєте заварний крем для десертів, то заготовте суху суміш, з якої виходить крем за хвилини і завжди вдалий. З’єднайте у мисці 800 гр. цукру, 130 гр. яєчного порошку, 330 гр. кукурудзяного крохмалю, 40 гр. ванільного цукру та 1/3 ч. л. солі. Перемішайте та пересипте в суху скляну ємність. Зберігати можна кілька місяців. На 0,5 л молока потрібно 230 гр. сухої суміші.

Трохи молока влийте в суміш, розмішайте і розбийте грудочки. Решту молока сильно нагрійте і тонким струмком влийте в суміш. Переставте на вогонь, після закипання та загустіння варіть 1 хвилину, вимкніть. У остиглий заварний крем можна додати вершкове масло кімнатної температури або збиті вершки для стабільнішого крему.

Якщо ви купили недозрілі банани, вчиніть так. Покладіть їх у форму для запікання, прямо в шкірці, відправте в духовку при 120 градусах на 15 хвилин, якщо банани з холодильника, і на 10 хвилин, якщо вони кімнатної температури. Банани не запікаються, а саме дозріють!

Домашній загусник для соусів – справжня паличка-виручалочка. Він ніколи не залишає грудочок, зберігається довго і завжди під рукою — у морозилці. У сковороду вилийте 170 гр. олії, всипте 220 гр. борошна, обсмажте трохи. Перекладіть у контейнер, відправте у морозилку. У соус знадобиться лише 1 ст. л. такого загусника: він відразу розходиться в гарячому соусі, загущує і не утворює грудочок!

Щоб акуратно почистити яйця, не захоплюючи білок, для цього просто розбийте їх під водою і почистіть у воді – не виймаючи.

Якщо у вашій родині люблять пити чай або воду з лимоном, заморозьте часточки у формі для льоду разом із водою. Такий лимонний лід ідеальний для чаю: він трохи охолоджує його і додає лимонний смак.

Так само можна зробити і із зеленню: нарізати, розкласти у формочки для льоду, залити водою, заморозити. Однієї часточки вистачить, щоб додати до гарячого супу: він охолоне + буде додана свіжа зелень.

Печений часник набагато смачніший за звичайний. Приготуйте відразу кілька головок часнику, щоб не готувати по парі зубчиків і витрачати час. Для цього головки часнику просто покладіть у невелику форму та запікайте при 180 градусах приблизно 40 хвилин. Потім відріжте у часнику ту частину, де ростуть коріння, і видавіть готові зубчики в банку, залийте олією. Зберігайте в холодильнику і використовуйте при необхідності: наприклад, у соус або при приготуванні страв. Це дуже смачно!