Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Східні солодощі завжди були моєю слабкістю. Повертаючись із відпочинку, я приводжу додому піввалізи різних ласощів. А ще колекціоную місцеві рецепти. З останньої поїздки я приїхала з бажанням якнайшвидше спекти горіхові трубочки. Господиня, яка пригостила ними, називає їх цигарками. Чудова розсипчаста східна випічка підкорила мене з першого шматочка.

• Пшеничне борошно – 600-700 г
  • Сметана – 500 г
  • Сіль – 0,25 ч. л.
  • Ванільний цукор – 9 г
  • Вершкове масло – 200 г
  • Лимонна кислота – 0,5 ч. л.
  • Сода – 0,5 ч. л.
  • Волоські горіхи – 400 г
  • Цукор – 200 г
  • Кардамон – 2 ч. л.
  • Цукрова пудра – 100 г

Змішайте борошно, 3 г ванільного цукру, сіль, лимонну кислоту та соду. Додайте холодне вершкове масло, натерте на великій тертці. Перетріть у крихту.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Додайте жирну сметану і замісіть м’яке тісто, яке злегка липне до рук. Замотайте його в харчову плівку та відправте в холодильник на 1 годину.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Подрібніть горіхи за допомогою блендера. Всипте до них ванільний та звичайний цукор, кардамон і добре перемішайте.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Розділіть тісто на 9 частин і скачайте в кульки. Накрийте плівкою, щоб не обвітрювалися. Розкачуйте по одній кульці в тонкі напівпрозорі круглі пласти, припорошивши тісто борошном.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Розріжте шар на 12 частин. На широкий край трикутників викладіть 1 ч. л. горіхової начинки та скрутіть трубочки, загорнувши краї всередину. Те саме проробіть з рештою тіста.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

Застеліть лист пергаментним папером і викладіть трубочки. Випікати при температурі 180 градусів протягом 20-23 хвилин. Готові трубочки посипте цукровою пудрою.

Крихкі трубочки з горіховою начинкою: рецепт східних солодощів

У тісто можна загорнути й іншу начинку, головне, щоб вона не була рідкою. Чудово підійдуть сухофрукти, шоколад чи густий джем. Ще шалено смачно з корицею та цукром. Раджу спробувати та переконатися особисто!