Кращі дерева, які можна висадити біля хати для забезпечення гарного самопочуття та родинного добробуту

За народними прикметами деякі дерева, що ростуть біля хати, приносять у родину спокій, мир та добробут. Ці дерева порадують не тільки естетичною красою, але і смачними ягодами.

Вишня

Це дерево знайоме кожному ще з дитинства. Вишневий сад біля оселі є символом багатства та родючості. Згідно прикмет, якщо посадити на подвір’ї вишневі дерева, то вони сприятимуть матеріальному достатку. Також вишні щорічно радують своїм цвітом та дарують врожай смачних ягід.

Кущі ялівцю

Ці кущі здатні захистити від дій чорних чаклунів та злих духів. Висаджувати їх потрібно перед будинком. Таким чином вони будуть перешкоджати проникненню ззовні до оселі негативної енергетики. Згідно народній легенді, для того, щоб припинити суперечки та сварки у домі, необхідно запалити гілку ялівцю. В результаті злі сили покинуть будинок, а люди перестануть сваритися між собою.

Шипшина

Кущі шипшини можуть зміцнити відносини між чоловіком та дружиною, подарувати їм щастя у шлюбі та міцну любов.

Акація

Це дерево сприяє підвищенню настрою. Завдяки ньому люди починають радіти. Також воно допомагає вилікувати безпліддя у жінок, та сприяє швидшому народженню дітей.

Ялинка

В літні місяці це дерево накопичує в собі позитивну енергетику. А взимку ялинка дарує цю енергетику мешканцям будинку. Тому в оселі завжди буде спокій та затишок.

Багато людей не вірять у народні прикмети. Але ці дерева слід посадити навколо свого дому у будь-якому випадку.

Rating
( No ratings yet )