Краса цієї квітки затьмарює петунію та лобелію. Посадіть у себе в саду і не пошкодуєте

На багатьох дачних ділянках можна помітити петунію та лобелію – дві найпопулярніші квітки. Безумовно, вони красиві і привабливі, однак, іноді хочеться посадити щось нове, щоб урізноманітнити ландшафтний дизайн. І тоді на допомогу приходить ця дивовижна однорічна квітка!

Діасція ще не набула достатньої популярності, а дарма: неймовірно приваблива рослина, що славиться своїм пишним цвітінням, здатна затьмарити навіть популярну петунію! Висота квітки – 25-30 см. Діасція є різних кольорів: біла, жовта, червона, помаранчева, рожева і не тільки!

Квітки діасції досягають лише 1,5 см у розмірах. Але їх на кущі настільки багато, що часом за ними не видно зеленого листя! Цвіте красуня діасція в липні і до заморозків.

Ампельну діасцію висаджують у горщиках, а кущову – вздовж доріжок у саду. Насіння діасції можна легко знайти в спеціалізованих магазинах — це не рідкісна квітка, але поки що недостатньо популярна.

Спеціфічного догляду діасція не вимагає – докладна інструкція буде вказана на упаковці з насінням. Спробуйте цього сезону виростити та посадити діасцію на своїй ділянці – не пошкодуєте!