Кожен шматочок тане в роті! Неймовірно смачний і простий полуничний пиріг на кефірі

На початку літа потрібно постаратися з’їсти якнайбільше соковитої стиглої полуниці! Відмінною ідеєю стане приготування простого, але неймовірно смачного пирога на кефірі з полуницею. Кожен шматочок цієї випічки буквально тане у роті! Аромат полуниці, який наповнить увесь будинок, не залишить нікого байдужим!

Для приготування пиріг знадобиться:

• кефір або натуральний йогурт – 250 гр;
  • вершкове масло – 100 гр;
  • яйця – 3 шт;
  • цукор – 200 гр;
  • розпушувач – 11 гр;
  • екстракт ванілі – 1 ч.л;
  • сіль – ¼ ч.л;
  • борошно – 400 гр;
  • полуниця – 300 г;
  • цукор – 15 гр.

Прошарок з полуницею:

• полуниця – 250 гр;
  • цукрова пудра – 50 гр.

Готується пиріг простіше. Промийте полуницю та обсушіть ягоди паперовим рушником.

Збийте розм’якшене вершкове масло із цукром, сіллю і екстрактом ванілі до отримання пишної світлої маси, додайте яйця по 1 шт і кефір або йогурт.

Додайте просіяне борошно, змішане з розпушувачем, і замісіть ніжне однорідне тісто. Перекладіть тісто у форму для запікання, вистелену пергаментним папером, та розрівняйте його.

Зверху на тісто викладіть розрізану навпіл полуницю.

Щоб на пирозі утворилася гарна карамельна скоринка, присипте його тростинним цукром. Випікайте пиріг у попередньо розігрітій до 180 градусів Цельсія духовці 40-50 хвилин. Витягніть пиріг з духовки і залиште остигати на решітці. Для приготування полуничного прошарку збийте полуницю з цукровою пудрою.

Розріжте охолоджений пиріг на 2 коржі. Вилийте на нижній шар полуничний прошарок і накрийте верхнім шаром.

Залишіть пиріг на 30-40 хвилин і подавайте до столу, присипавши цукровою пудрою.