Ковбаса з хліба в якій немає м’яса

У гарячому вигляді її важко відрізнити від справжньої. Радимо використовувати не просто хліб, а якісь бублики, щоб площа скоринки була щільніша – так ковбаса виходить більш щільною та ароматною.

• Хліб – 350 г
  • Молоко – 350 мл
  • Цибуля – 1 шт.
  • Петрушка – 15 г
  • Сіль – 2 ч. л.
  • Чорний перець (мелений) – 2 ч. л.
  • Паприка – за смаком
  • Часник – 3 зуб.

Хліб порвіть руками не невеликі шматочки і покладіть у миску. До нього додайте цибулю, нарізану кубиками, подрібнену петрушку, яйця та молоко. Накрийте плівкою та дайте розмокнути.

Ковбаса з хліба в якій немає м'яса

Посоліть і поперчіть суміш, додайте роздавлений часник та спеції. Тепер застеліть стіл фольгою та харчовою плівкою. Викладіть суміш на плівку і затягніть у тугий рулет за допомогою фольги.

Ковбаса з хліба в якій немає м'яса

Закип’ятіть воду та викладіть у неї запаковану ковбасу. Кип’ятіть на повільному вогні 30 хвилин. Готово!

Ковбаса з хліба в якій немає м'яса

Зі спеціями можна і потрібно експериментувати. Подають хлібну ковбасу як пряну і ситну закуску. А ще це безцінний рецепт для тих, хто з тих чи інших причин не їсть м’ясо. Вважаємо, що такий має бути у кожній кулінарній книзі!