Корисні поради по вирощуванню цибулі, для великого врожаю

Вирощення цибулі - 4 поради для гарного врожаю

Якщо у вас поганий урожай цибулі, то ви не знаєте про ці правила. Тому прочитайте їх і запам’ятайте, а краще збережіть собі.

Поради з вирощування цибулі:

1. Перед тим, як посадити цибулю, її необхідно замочити в сольовому розчині, а після в марганцевому.

Для сольового візьміть: літр води і одну ч. л. солі.

Для марганцового: розведіть марганець у воді так, щоб рідина получилась темною. Тримати цибулю потрібно 2 години, а після промити під чистою водою.

2. Розчин від цибулевої мухи

Спочатку поливайте цибулю звичайною водою до появи першого листочка. Після цього приготуйте розчин на основі нашатирю (дві ст. л.), Який необхідно розбавити в відрі води. На шість метрів піде три відра. На наступний день потрібно полити звичайною водою.

Коли пройде 10-14 днів, потрібно полити іншим розчином: одна ст. л. солі на один літр води. На наступний день полийте водою. А через десять днів розведіть у воді марганцівку так, щоб розчин вийшов темним і через добу полийте водою.

3. Добриво

Розведіть 100 г дріжджів в відрі води, залиште на 60 хвилин, щоб настоявся. Спочатку полийте простою водичкою, а через пару годинок удобріть. На наступний день полийте водою.

4. Збір врожаю

Коли приберете цибулю, то просушіть її на сонечку прямо на землі.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )