Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці

Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці – відмінна страва для швидкого і ситного сніданку або перекусу. Підійде будь-який тонкий лаваш доброї якості, який не буде рватися і кришитися. В якості начинки використовуємо ковбасу і сир, оповиті яєчною сумішшю. При бажанні начинку можна доповнити зеленню, овочами, спеціями. Також можна придумати свій набір продуктів для начинки. Конвертики з даного рецепту запікаються в духовці, але також їх можна обсмажити в олії на сковороді.

Інгредієнти:

• Лаваш тонкий – 300 г
  • Яйце куряче – 3 шт
  • Ковбаса варена – 200 г
  • Твердий сир – 200 г
  • Сіль за смаком
  • Чорний мелений перець – за смаком

1. Яйця розбийте в глибоку ємність, розколотіть вінчиком до отримання однорідного складу. Трохи яєчної суміш відлийте в іншу ємність, вона знадобиться для змащування конвертиків з начинкою.

2. Твердий сир натріть на грубій терці. При бажанні можна використовувати інший вид сиру, який швидко плавиться.

3. З ковбаси зніміть плівку, наріжте кубиками або соломкою середнього розміру.

4. Нарізку сиру і ковбаси закиньте в яєчну суміш. Приправте сіллю і меленим перцем, ретельно перемішайте.

Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці

5. Тонкий лаваш наріжте на однакові довгі смужки, шириною приблизно 20 см. На краї смужок викладіть кілька столових ложок начинки.

Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці

6. Край смужки скрутіть у вигляді трикутника з начинкою всередині. Потім продовжуйте загортати цей трикутник по всій довжині смужки, поки вона повністю не закінчиться. Край смужки сховайте в середину трикутника.

Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці

7. Таким чином проробіть з усіма екземплярами, витративши весь лаваш і начинку.

8. Деко застеліть пергаментним папером, викладіть заготовки на відстані один від одного, кожну змастіть яєчною сумішшю. Духову піч прогрійте до 200 градусів, помістіть деко на середню полку. Запікайте конвертики приблизно 10-15 хвилин до придбання рум’яної скоринки зверху.

Конвертики з лаваша з ковбасою і сиром в духовці

9. Конвертики з лаваша готові до подачі на стіл. Подавайте конвертики в теплому вигляді, поки сир всередині залишається розплавленим. Смачного!