Коли немає часу на сніданок, рятує швидка піца із хліба на сковороді. Готую частіше, ніж яєчню

Приготуйте на сніданок швидку піцу. Всі продукти доступні, а результат – чудовий! Рецепт напевно стане одним із улюблених у вашій родині, якщо рідні люблять піцу.

Складові:

• 5 яєць;
  • 1/2 склянки молока;
  • 1 ст. л. вершкового масла;
  • 1 батон;
  • 150 гр. твердого сиру;
  • 1 помідор;
  • 2 ст. л. кетчупу;
  • сіль, спеції на смак (добре додати орегано, або прованські трави).

Яйця збийте з молоком, посоліть. Хліб наріжте. Кожен шматочок опустіть у яєчно-молочну суміш.

На сковороді розігрійте шматочок вершкового масла. Викладіть хліб, просочений яєчно-молочною сумішшю. Залишками суміші залийте хліб зверху. Вогонь зробіть середній або нижчий за середній. Накрийте кришкою, готуйте, поки не підрум’яниться.

Переверніть на інший бік. Змастіть кетчупом, додайте трохи тертого сиру.

Розкладіть кружечки помідора. Зверху присипте спеціями, трохи посоліть. Викладіть шматочки сиру (можна потерти та присипати). Накрийте кришкою, зменшіть вогонь нижче за середній, щоб сир повільно розплавився, а також яйця прихопилися зі зворотного боку.

Подавайте до столу. Це напрочуд просто і дуже смачно.