Коли і як пити кефір – спорим ви цього не знали

Можна сказати всі дієти пропонують кефір, як джерело корисних бактерій, низькокалорійний, що допомагає травленню напій.

При дієтичному харчуванні багато хто відчуває проблему саме з шлунково-кишковим трактом. Оскільки багато овочів в раціоні розслабляють, з’являються неприємні відчуття у всьому кишечнику.

Тому рекомендують пити кефір під час дієти. Але коли і як робити це правильно?

Кефір сприятливо впливає на шлунково-кишковий тракт, знімає неприємні відчуття, здуття, гасить печію. Він також корисний через білок, який легко засвоюється.

Якщо кефір пити вранці, то нехай це буде з гречкою. Такий сніданок і поживний, і корисний, можете не боятися переїсти днем. Вага буде знижуватися, так як обмін речовин прискориться. Також нормалізується тиск, робота серця, очистяться судини. Ви помітите, як станете енергійніше, будете почувати себе краще. Готувати корисний сніданок можна по-різному: Запарювати гречку з вечора в термосі, а вранці заливати кефіром – найпопулярніший спосіб.

Коли і як пити кефір - спорим ви цього не знали

Якщо кефір пити увечері – це теж допоможе схуднути і навіть благотворно позначиться на омолоджуванні. Оскільки в ньому безліч вітамінів, мінералів, в яких потребує наш організм, і вони прекрасно засвояться, поки ми спимо. Можете додати розмолоту клітковину, корицю. Їжте поволі, краще за допомогою чайної ложки.

Коли і як пити кефір - спорим ви цього не знали

Якщо будете пити перед самим сном, то швидко буде засипати, спокійніше і міцніше станете спати. Але тоді він не повинен бути з високим відсотком жирності, 1% не більше.

На ніч можете пити і вітамінний коктейль на основі кефіру, наприклад, такий: залити зубчик часнику склянкою кефіру, дати постояти 5 годин і випити. Якщо страждаєте з запорами, додайте в склянку з кефіром ложку соняшникової олії.

Коли і як пити кефір - спорим ви цього не знали

Пийте кефір вранці і ввечері, він відмінно сприяє схудненню.