Коли гості на порозі: найшвидший пиріг із лаваша з трьома начинками

Гості на порозі, чи просто хочете порадувати рідних смачною випічкою, але часу на підготовку тіста немає? Тоді цей пиріг для вас. В основі смачного пирога з сиром лежить лаваш. В результаті пиріг готується дуже швидко і виходить менш калорійним ніж пиріг, приготовлений на звичайному тісті.

Для приготування пирога знадобиться:

• лаваш круглий (діаметр 16 см) – 4 шт;
  • сметана для верху 20 г (1 ложка);
  • сир домашній 5% жирності – 600 гр;
  • яйця – 2 шт;
  • цукор – 80 гр (4 ст.л без гірки);
  • сіль – 1 дрібка;
  • ванільна есенція 3-5 крапель;
  • родзинки – 50 гр;
  • горіхи волоські – 50 гр;
  • зерна маку 50 гр.

Для підготовки інгредієнтів для начинки залийте родзинки теплою водою, горіхи трохи подрібніть за допомогою ножа.

З’єднайте сир, яйця, цукор, сіль та ванільну есенцію та перемішайте до отримання маси однорідної консистенції.

Коли гості на порозі: найшвидший пиріг із лаваша з трьома начинками

Розділіть сирну масу на три рівні частини. У кожну миску з сиром додайте по одному наповнювачу і добре перемішайте.

Сформуйте дно кондитерського кільця із фольги. На дно форми викладіть лист пергаменту.

Коли гості на порозі: найшвидший пиріг із лаваша з трьома начинками

Внутрішні стінки форми змастіть соняшниковою олією. Викладіть на дно форми перший лист лаваша та рівномірно розподіліть на ньому першу начинку.

Накрийте начинку другим листом лаваша, зверху викладіть другу начинку. Проведіть аналогічну процедуру із третьою начинкою.

Коли гості на порозі: найшвидший пиріг із лаваша з трьома начинками

Накрийте останнім листом лаваша начинку і змастіть сметаною.

Коли гості на порозі: найшвидший пиріг із лаваша з трьома начинками

Випікайте пиріг 30 хвилин в попередньо розігрітій до 180 градусів духовці. Пиріг відмінно тримає форму, не розвалюється, в розрізі виглядає дуже ефектно.