Кілька корисних і простих секретів для успішного вирощування фіалок

Фіалки - 5 секретів пишного цвітіння

Фіалки – прекрасні квіти, які кожному припадуть до душі. А щоб вони росли у вас так само пишно, як і на фотографії – скористайтеся 5 секретами, які ми для вас підготували!

Підживлення

Практично всі рослини потребують живильного підживлення. Багато фіалководів віддають перевагу чайній заварці. Вона вважається кращим підживленням для цих квіток. Але її має бути в міру. Додавайте заварку навесні. Також можете час від час давати фіалкам магазинні добрива.

Правильний вибір горщика

Найчастіше для рослин ми купуємо горщики побільше, щоб корінцям було, куди рости. Але з фіалками інша справа. У великому горщику вона почне рости в коренях, а ось квіточок і листочків ви можете не побачити. Вибираємо такий горщик, щоб фіалці було навіть трохи тісно.

Правильне поливання

Запам’ятайте раз і назавжди: фіалку ми не поливаємо зверху. Інакше вона почне гнити. Ідеально буде, якщо ви вставите в землю дренажну трубку і будете поливати через неї.

Дренажні отвори

Фіалка не вимагає великої кількості вологи, тому ми робимо кілька дренажних отворів і не забуваємо про керамзит.

Грунт

Філки не будуть рости в будь-якому грунті, який ви купите. Вони дуже примхливі квіти, тому їм потрібна спеціальна земля. Її ви знайдете в квіткових магазинах. Також не забудьте прикупити агровермикуліт і розбавте ним грунт 50/50. Деякі квіткарі вважають, що з ним в грунті будуть підтримуватися ідеальні для фіалок вологість і температура.

Rating
( No ratings yet )