Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

Трубочки з пісочного тіста на сметані – це ідеальне доповнення до чаю. Цей десерт припаде до душі всій родині. Адже хрумке тісто та соковита начинка — чудова комбінація, смак якої не зможе нікого залишити байдужим.

Ці ніжні ласощі з вишневою начинкою обов’язково сподобаються всім ласунам. Тому потрібно відразу готувати їх із запасом. Адже що може бути смачніше ніжної трубочки з яскравою начинкою?

• Пшеничне борошно – 400 г
  • Вершкове масло – 200 г
  • Сметана – 200 г
  • Розпушувач – 2 ч. л.
  • Ванільний цукор – 10 г
  • Вишня – 600 г
  • Цукор – 220 г
  • Крохмаль – 1,5 ст. л.

У ємність з вишнею, очищеною від кісточок, всипте 150 г цукру і залиште на 10 хвилин. Потім зцідіть сік через сито.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

Розтопіть вершкове масло і змішайте його зі сметаною 15 % жирності, ванільним цукром і розпушувачем.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

Просійте борошно і поступово додайте його в тісто, добре вимішуючи масу. Потім покладіть готове тісто в поліетиленовий пакет та залиште його в холодильнику на 40 хвилин.

Змішайте вишню з картопляним крохмалем.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

Розділіть тісто на 4 однакові частини, кожну з яких потрібно розкачати. Потім розріжте їх на 4 частини. Викладіть начинку.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

Згорніть тісто в рулет, защипуючи краї. Вмочіть трубочки в цукрі з усіх боків.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

На лист з пергаментним папером викладіть трубочки і відправте їх в розігріту до 180 градусів духовку на 20-25 хвилин.

Хрумкі трубочки з вишневою начинкою: покроковий рецепт

В результаті виходить найніжніший десерт, який варто подавати зі сметаною, збитою із цукровою пудрою. Повірте, з цими трубочками ваше чаювання пройде на найвищому рівні! Розкажіть у коментарях, чи готували ви раніше таку страву.