Хочете виростити справді велику цибулю? Дотримуйтесь трьох простих, але важливих порад

Цибулю можна виростити справді великою, якщо знати кілька секретів. Дотримуйтесь трьох простих, але важливих порад  і тоді ви будете з чудовим урожаєм цього сезону!

Насамперед, щоб цибуля виросла великою, ще на момент вибору насіння слід звернути увагу на те, чи підходить ця цибуля для вирощування у вашому кліматі чи ні.

Другий важливий момент – термін посіву. Сійте цибулю якомога раніше, бажано наприкінці лютого-березні. Тому що, як тільки пройде загроза заморозків, цибулю потрібно відразу ж висадити на постійне місце на грядку, де вона щодня отримуватиме достатню кількість сонця для формування великої цибулини.

Нарешті, третя цікава порада – обрізка цибулі. Приблизно місяць до збирання врожаю обріжте верхню третину пера цибулі. Обрізану зелену цибулю можна заморозити або засушити і використовувати як приправу в будь-які страви – це дуже смачно. Обрізка робиться для того, щоб перо цибулі стояло рівно і отримувало максимум сонця до моменту збирання врожаю. Якщо ж через власну вагу або погодні умови перо зігнеться і поламається, воно вже не отримуватиме достатньо сонця, а значить, і цибулина не зможе наростити достатню масу. Обов’язково проведіть експеримент і хоч би на одному ряду цибулі зробіть цю процедуру!