Харчова сода – відмінний помічник дачнику в будь-якій ситуації

Харчова сода, як правильно використовувати на городі

Сода – універсальний засіб для людини, у якого є дача і город. Продається вона в будь-якому магазині і коштує копійки.

Зате користь від соди розповсюджується на безліч рослин, які ростуть на дачі. Без цього продукту аж ніяк не можна обійтися в дачний період. Сода здатна дієво допомогти з городом і садом, тому вона є затребуваним засобом і краще про неї не забувати.

Деякі поради щодо застосування соди

1. Щоб ваш виноград не гнив, а ягоди виросли дуже солодкими, просто обприскати його розчином з соди, коли він тільки дозріває. Обприскувати потрібно саму лозу. Для приготування розчину візьміть 75 грам соди і розведіть в десяти літрах води.

2. Цим розчином також можна обприскати всі фруктові дерева, які ростуть на вашій ділянці. Так ви позбавитеся від гусениць, які пожирають листя.

3. Сода допомагає боротися з борошнистою росою на огірках. Одну ч. л. соди розчиніть в одному літрі води кімнатної температури і оббризкайте отриманим засобом огірочки.

4. Від шкідливої роси на аґрусі і смородині допоможе розчин з однієї ст. л. соди, одного аспірину, однією ч. л. миючого засобу для посуду (будь-якого) і однієї ст. л. соняшникової олії. Всі ці складові розведіть в 4,5 л води. Ретельно розмішуйте.

5. Якщо у вас передчасно жовтіють листя огірочків, обприскуйте їх розчином з однієї столової ложки соди на десять літрів води.

6. Позбавтеся від гусениць на капусті за допомогою сухої соди. Просто посипте нею капустяне листя.

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )