Кекс-пиріг «Зебра». Готується цей кекс на сметані, виходить м’яким, пористим, ніжним, повітряним!

Буде потрібно:

• 250 грамів цукру
  • 250 грамів борошна
  • 4 яйця
  • 200 грамів сметани
  • 100 грамів вершкового масла
  • 2 столових ложки какао
  • половина чайної ложки соди і оцет для гасіння
  • і форма приблизно 22 см діаметром

Покроковий процес приготування

Цукор висипте в миску. Додайте яйця.

Розмішайте міксером. Збивати не треба !!! Просто розмішати!

Додайте сметану і масло. І знову розмішайте міксером.

Всипте борошно. Погасіть соду і додайте туди ж в миску.

І знову розмішайте міксером все до однорідного стану. Тісто просте дуже. Розділіть тісто на дві частини.

До однієї частини додайте какао і добре розмішайте.

Форму змастіть маслом. І починайте по черзі, по одній столовій ложці викладати тісто в центр форми.

Одна ложка біла, одна «чорна». І обов’язково кожен новий колір викладаючи, тисніть на ложку, дістаючи до дна форми.
Так шари чіткіше виходять. Нудне заняття. Хоча якщо робити удвох – то навіть веселе.

Якщо ви збираєтеся цю Зебру як кекс подавати – то можна його прикрасити.

Це просто – ножем проведіть смужки від краю форми до центру.

І вийде такий собі «квіточка». Але і без неї можна обійтися. Ставте відразу ж пиріг в попередньо нагріту духовку.

Використовуйте велику форму для випічки для «бані» з гарячою водою і випікайте при 150 ° C протягом 50 хвилин.

Після приготування, залиште охолонути 5 хвилин, потім переверніть і викладіть пиріг на тарілку.

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )