Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

Картопляний коржик найгідніша заміна не лише магазинному хлібу, а й будь-якій домашній випічці. Ситні та смачні картопляні коржики на сковороді обожнює вся родина. Адже їх можна подавати не тільки до супу, але і як самостійну закуску. Ділюсь улюбленим рецептом!

• Пшеничне борошно – 90 г
  • Молоко – 55 мл
  • Вершкове масло – 10 г
  • Сіль за смаком
  • Картопля – 1 шт.
  • Моцарелла – 150 г
  • Майонез – 2 ст. л.

Спочатку приготуємо тісто для коржика. Для цього змішайте молоко, борошно, розтоплене вершкове масло та сіль за смаком.

Вимішуйте інгредієнти близько 5 хвилин, потім накрийте тісто харчовою плівкою і відправте на 1 годину в холодильник.

Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

Тим часом відваріть картоплю до готовності і розімніть її. Додайте майонез та перемішайте.

Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

Розкачати тісто в тонкий круглий пласт.

Натріть сир на великій тертці та викладіть половину на пласт тіста. Далі – шар картоплі, а потім знову сир.

Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

З’єднайте краї тіста та защипніть їх. Злегка розкачайте корж качалкою.

Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

Викладіть коржик на змащену олією сковороду і обсмажуйте на маленькому вогні з двох боків до золотистості.

Картопляний коржик з сирною начинкою на сковороді

Як начинка для коржика з сиром можна використовувати залишки вчорашнього картопляного гарніру та будь-який твердий сир. До речі, рекомендую урізноманітнити рецепт, додавши до картоплі трохи в’ялених томатів та італійських трав. Смак вас вразить!