Кабачки в духовці брусочками з сиром – смачна низькокалорійна закуска

Кабачки в духовці брусочками - рецепт приготування

Кабачки в духовці брусочками з сиром – це не тільки дуже смачна закуска, яку можна дуже швидко приготувати, але ще і досить низькокалорійна. Для її приготування найкраще купити молоденькі кабачки, вони більш соковиті і шкірку з них очищати необов’язково. Твердий сир слід придбати обов’язково відмінної якості, в іншому випадку він просто не розплавиться при запіканні.

Запікати кабачки слід в духовці на середньому її положенні. Зі спецій можна зупинити вибір не тільки на меленому чорному перці, але ще і на паприці, орегано, сушеному часнику та інших.

Інгредієнти:

• Сир твердий – 60-80 г.
  • Яйце куряче – 1 шт.
  • Кабачок молоденький – 0,5-1 шт.
  • Сіль за смаком.
  • Чорний мелений перець – за смаком.
  • Олія соняшникова або вершкове масло – для змазування форми.

Як приготувати кабачки з сиром:

1. Молоденький кабачок вимийте під краном проточної води. Після цього наріжте його брусочками так, щоб вони були однаковими по товщині. Очищати овоч не потрібно, у нього м’яка шкірка.

Якщо ви купили старі кабачки, тоді обов’язково зріжте гострим ножем з них шкірку.

2. Куряче яйце вбийте в глибоку миску. Дуже добре його перемішайте за допомогою звичайної кухонної вилки або ж віночка.

3. Тепер викладіть в кляр нарізані брусочки кабачка.

4. Натріть на дрібній або грубій терці твердий сир.

5. Викладіть на деко кабачки в клярі, який змастіть олією. Посоліть їх і поперчіть за смаком.

6. Після цього присипте їх рясно натертим сиром. До речі, сиром можна посипати брусочки вже в кінці запікання.

Кабачки в духовці брусочками з сиром - смачна низькокалорійна закуска

7. Надішліть деко в розігріту до 190 градусів духовку на 30 хвилин.

Готові брусочки з кабачків з сиром викладіть на тарілку. Щоб їх легше було зняти з дека, використовуйте металеву лопатку. Готову страву посипати подрібненою зеленню. Можете видавити зверху на них майонез або полити сметаною. Ось така оригінальна, овочева і дуже смачна закуска вийшла! Смачного!

Rating
( No ratings yet )