Кабачковий торт – гарна страва на святковий стіл

Приготуйте смачний і соковитий кабачковий торт для своїх рідних і близьких. Така закуска відмінно впишеться в ваше меню вихідних та святкових днів. Страва миттєво викликає апетит і радує око. Кабачкові коржі легко посмажити на сковороді, а для начинки знадобиться плавлений сир, майонез, часник, зелень і помідори. З доступних компонентів виходить незвичайний торт.

Складові:

• Кабачки – 400 г.
  • Борошно пшеничне – 1 ст.
  • Молоко – 50 г.
  • Яйця курячі – 1 шт.
  • Олія соняшникова – 40 г.
  • Плавлений сир – 150 г.
  • Майонез – 70-80 г.
  • Часник – 2-3 зубчики.
  • Помідори – 120-150 м
  • Кріп – 5 г.

Як приготувати:

1. Промийте кабачки і зріжте хвостики з двох сторін. Кабачки радимо використовувати молоді – їх можна не чистити від шкірки і насіння, що значно полегшує завдання господаркам. І за смаком молоді кабачки ніжніші і смачні.

Підготовлені кабачки натріть на грубій терці і складіть в глибоку миску.

2. До кабачкової масі вбийте куряче яйце, всипте сіль і чорний перець за смаком. Перемішайте заготовку.

Кабачковий торт - гарна страва на святковий стіл

3. Всипте до кабачків склянку борошна (200 г) і влийте трохи молока, щоб тісто не вийшло сильно густим.

4. Перемішайте тісто, щоб розійшлись всі грудочки.

Тісто має вийде не сильно густим, але й не рідким, інакше ви не зможете перевернути коржі для торта, вони порвуться.

5. Розігрійте трохи олії на сковороді, викладіть ложкою або ополоником тісто. На один корж йде приблизно 1,5-2 ст. л. кабачкової тіста. Відразу розрівняйте корж по сковороді.

6. Обсмажуйте кабачковий корж з двох сторін на середньому вогні 5-6 хвилин, поки не з’явиться рум’яна кірочка.

Кабачковий торт - гарна страва на святковий стіл

Таким чином обсмажте всі коржі. З такої кількості продуктів маємо отримати 4-5 коржів в залежності від діаметра сковороди.

7. Готові кабачкові коржі викладіть на тарілку і охолодіть, щоб не були гарячими.

8. Для начинки натріть смачний плавлений сир на дрібній тертці.

9. Туди ж натріть почищені зубчики часнику. Часник додасть начинці приємну гостроту і незабутню пікантність.

10. Додайте в начинку майонез, всипте за смаком трохи солі і поперчіть.

11. Гарненько перемішайте начинку і готово. Мало майонезу в даному випадку не радимо класти, начинка буде суха і буде погано намазуватися на торті. Якщо вас бентежить така кількість майонезу, просто замініть його на сметану або натуральний йогурт.

Кабачковий торт - гарна страва на святковий стіл

12. Зріжте шкірку з помідорів – її можна буде використовувати для декору. М’якоть помідора наріжте на невеликі кубики.

13. Перший корж торта змастіть сирно-часниковою начинкою. Присипте дрібно нарізаним кропом.

14. Викладіть рівномірно кубики помідори.

Кабачковий торт - гарна страва на святковий стіл

15. Повторіть ці процедури з усіма коржами, викладаючи їх один на одного, формуючи торт.

Прикрашайте кабачковий торт за своїм бажанням. Ми прикрасили торт помідорною шкіркою і вийшли своєрідні троянди. Торт поставте в холодильник на 30-40 хвилин, потім подавайте до столу. Смачного!

Rating
( No ratings yet )