Італійський рецепт м’якого печива з яблуками, як ніжні булочки

Італійці навчилися готувати страви, десерти і випічку просто, але при цьому шалено смачно. Ось і це печиво служить черговим доказом італійської майстерності в кулінарії.

Готується печиво просто: тісто не потрібно вимішувати і печеньки формуються не руками, а звичайною ложкою. На все у вас піде 30-40 хвилин. У підсумку ви отримаєте ніжне і м’яке печиво з яблуками, яке нагадує булочки.

Ви можете в тісто додати не тільки яблука, але і сухофрукти, горіхи. Цього разу я вирішила додати курагу, яка надала незвичайну кислу нотку.

На 12 штук знадобляться такі продукти:

• 100 г цукру;
  • 100 г вершкового масла;
  • Три яйця;
  • 300 г борошна;
  • 10 г пекарського порошку;
  • 1/8 чайна ложки солі;
  • 8 г ванільного цукру;
  • 450 г яблук або три штуки середнього розміру;
  • 80 г кураги або будь-яких сухофруктів, горіхів;
  • Одна чайна ложка цукрової пудри.

Приступаємо до процесу приготування

Розбийте яйця в миску, додайте сіль і збивайте, поки вони не стануть пишними і не поміняють колір.

За три рази всипте в пишну масу цукор і при цьому продовжуйте збивати.

Потім всипте ванільний цукор і влийте розтоплене масло, яке повинно бути злегка остиглим. Продовжуйте збивати, поки маса не стане однорідного стану.

Борошно з’єднайте з пекарським порошком і за три рази просійте в приготовлену основу. Вимішуйте спочатку тісто ложкою, а потім віночком. У вас повинне вийти в’язке і липке тісто.

Італійський рецепт м'якого печива з яблуками, як ніжні булочки

З яблук зріжте шкірку і видаліть серединку. Поріжте їх у вигляді кубиків. Курагу порізати на маленькі шматочки. Додайте все це в тісто і добре перемішайте.

Італійський рецепт м'якого печива з яблуками, як ніжні булочки

Деко постеліть пекарним папером або покладіть силіконовий килимок. Викладіть печиво за допомогою ложки.

Італійський рецепт м'якого печива з яблуками, як ніжні булочки

Попередньо нагрійте духовку до 180 °. Помістіть печиво приблизно на 25 хвилин. Печіть їх, поки не стануть рум’яними.

Італійський рецепт м'якого печива з яблуками, як ніжні булочки

Готове печиво присипте пудрою.

Rating
( No ratings yet )