Існує 3 помилки при пранні білизни в пральній машині

Сьогодні я хочу з вами поговорити про найпоширеніші помилки, які допускають люди, коли перуть білизну в пральній машині. Всі ми просто вкладаємо білизна в барабан, наливаємо гель або насипаємо порошок і включаємо її.

При цьому, ми здійснюємо такі помилки:

• перемо рушники з кондиціонером, забуваючи про те, що цей засіб не дозволяє тканині вбирати в себе вологу. Якщо ви перете разом з кондиціонером, то рушники довго сохнуть і потім можуть мати неприємний запах тухлості, особливо, махрові, також спортивний одяг і тканини, здатні відштовхувати воду;
  • закриваємо дверцята машинки після прання. І тим самим, створюємо всередині неї добре середовище для розвитку цвілі, появи неприємного запаху, цвілі на гумці. Завжди залишайте дверцята після прання відкритою, щоб машина добре висихала і провітрювалася;
  • ніколи не перевантажуйте барабан речами. У кожній інструкції до пральної машини зазначено, якою має бути вага маси. Якщо ви будете укладати більше того, на що розрахована машина, скоро будете прати руками, тому що техніка просто зламається. Але і класти оду-дві речі також не варто, якість прання буде низьким, барабан просто з часом розхитається і зламається.

Не допускайте помилок при експлуатації пральної машини і вона прослужить вам довго.

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )