Якщо у вас є 15 хвилин і морква, зробіть цей крутий десерт: І без духовки

Найсмачніші і незвичайні десерти можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Незважаючи на невисоку вартість і простоту приготування, такі десерти завойовують любов всієї родини.

Для приготування десерту знадобиться:

• 800 г моркви;
  • 275 г цукру;
  • 50 г грецьких горіхів дрібного помелу;
  • 160 г печива;
  • кокосова стружка.

Очистіть молоду моркву і натріть її на грубій терці. Перекладіть моркву в сковорідку з товстим дном і додайте до неї цукор. Добре перемішайте продукти.

Поставте сковорідку на невеликий вогонь і готуйте моркву під кришкою при постійному помішуванні до тих пір, поки не випарується майже вся волога. Після цього зніміть кришку і продовжуйте готувати моркву до повного випаровування вологи. Приберіть сковорідку з вогню і залиште моркву до повного охолодження.

Якщо у вас є 15 хвилин і морква, зробіть цей крутий десерт: І без духовки

Подрібніть грецькі горіхи за допомогою блендера.

Якщо у вас є 15 хвилин і морква, зробіть цей крутий десерт: І без духовки

Класичне печиво перетворіть в борошно за допомогою блендера. З’єднайте остиглу моркву з подрібненими горіхами і печивом. Ретельно перемішайте всі інгредієнти. Викладіть половину морквяної маси на плівку, посипану кокосовою стружкою і сформуйте ковбаску.

Якщо у вас є 15 хвилин і морква, зробіть цей крутий десерт: І без духовки

Аналогічно сформуйте другу ковбаску.

Якщо у вас є 15 хвилин і морква, зробіть цей крутий десерт: І без духовки

Готові десерти охолодіть кілька годин, а потім, нарізавши на невеликі шматочки, подавайте до столу. Смачного!