Якби я раніше знала, що від мурах мене позбавить звичайний йод, не витрачала б час і гроші на інші методи

Зовсім недавно я помітила, що у мене на грядках завелися мурашники. Спочатку вони були зовсім невеликих розмірів, і я не надала цьому великого значення, наївно думаючи, що вони не несуть ніякої шкоди моїм рослинам.

Але скоро я зрозуміла, як сильно помилялася. На кущах з ягодами і квітучих рослинах з’явилося багато попелиці. Зазначу, що раніше, мої рослини ніколи не страждали від навали попелиці. Попелиця з’являється саме там, де є мурахи.

Не знаючи, що робити, я запитала поради у сусіда. Він мені і розповів про один дуже дієвий засіб у боротьбі з мурахами. А найголовніше, він не має ніякого відношення до агресивних хімічних препаратів. За його словами, необхідно обробляти ґрунт звичайним йодним розчином і більше нічого. Обробивши ґрунт кілька разів, я назавжди зможу забути про мурашок і попелицю.

Для приготування розчину, налийте в емальований посуд три літри води, розведіть в ній 10 мілілітрів йоду (один флакон) і обприскуйте ґрунт біля рослин, де є мурахи. Готовий розчин зберігати не можна, так як він в короткі строки втрачає свої властивості. Тому, йодний розчин готуємо безпосередньо перед обробкою.

Обробляти ґрунт таким йодним розчином слід регулярно, особливо після випадання опадів або поливу. За рослини переживати не потрібно, така обробка для них абсолютно нешкідлива, на відміну від хімічних засобів, які негативно позначаються як на стані рослин, так і на стані ґрунту.

Не буде зайвим, якщо Ви після йодного розчину обробите ці ж місця і сухою гірчицею. Після такої подвійної обробки, Ви назавжди забудете про свою проблему.

Також мій сусід розповів мені, що якщо між рослинами посадити гвоздики і чорнобривці, то це допоможе позбутися від більшості шкідливих комах, так як запах, який виходить від цих квітів, відлякує багатьох комах, плюс до цього, Ваші грядки будуть завжди виглядати гарно.

Важливо знати, що такий засіб має короткостроковий результат, тому таку обробку необхідно проводити систематично.

Rating
( No ratings yet )