Як зміцнити імунітет в сезон застуд?

З настанням холодів дорослі люди зі слабкою імунною системою дуже часто підхоплюють різні інфекції і простудні захворювання. Виявилося, зміцнити імунітет за допомогою аптечних пігулок не тактой просто, адже багато таблеток зроблені з хімікатів.

Ми пропонуємо вам рецепт, в якому міститься величезна кількість вітамінів. Якщо вживати цю вітамінну суміш протягом місяця, ви забудете про застуди і інші хвороби.

Для цього нам знадобитися півкілограма родзинок, така ж кількість кураги, інжиру і чорносливу без кісточок. Також потрібно вибрати один середній лимон і 300 грамів волоських горіхів (але можна додати і більше).

Вимийте всі сухофрукти в теплій воді, потім розсипте їх на рушник і залиште їх, поки вони повністю не висохнуть.

Потім всі інгредієнти потрібно подрібнити через м’ясорубку або комбайн, також можна нарізати ножем на дрібні шматочки.

До готової суміші додайте пів кілограма натурального меду. Помістіть вітамінну суміш в скляну банку і відправте на зберігання в холодильник.

Як зміцнити імунітет в сезон застуд?

Такий склад потрібно вживати дорослим три рази в день по одній столовій ложці перед кожним прийомом їжі. Якщо це дитина, то суміш потрібно їсти тричі на день перед кожним прийомом їжі, тільки по чайній ложці.

Цей простий рецепт для підвищення імунітету вартий уваги. За допомогою цього засобу ви забудете про хвороби і втому!